Sárvár a Ramada Resort Budapešť

Budapešť - Ramada Resort

Budapešť patří mezi nejkrásnější místa Evropy se spoustou historických památek, které jsou často spjaty s pohnutými dějinami Maďarska. Jsou zde zde výstavní bulváry, historické mapátky, můzea, historické termální lázně, mnoho restaurací s výbornou maďarskou kuchyni. K nejvýznamnějším památkám patří Královský palác, Rybářská bašta a Matyášův chrám na Budínských vrších, dále vrch Gellért s Citadelou, obrovská budova Parlamentu na břehu Dunaje nebo náměstí Hrdinů s monumentálními sochami. Děti se určitě zabaví v zoo, ve Vidám parku nebo v aquaparku Aquaworld Budapešť, který je propojený s wellness hotelem Ramada Resort Budapešť. Tento komplex wellness hotelu a aquaparku vytváří velmi zajímavé místo pro relaxavi a vodní zábavu.

Termální lázně Sárvár - hotel Park Inn

Mezi nejznámější  lázně v Maďarsku patří lázně Sárvár, které byly v roce 2010 zrekonstruovány a byly rozšířeny nabízené služby. Spojení s hotelem Park Inn, který je s lázeňským komplexem spojený chodbou, přináší skvělou nabídku relaxace a ubytování. Rodiny s dětmi ocení hlavě nový rodinný pavilon s tobogány, skluzavkami bazénem s umělým vlnobitím.

Dalším místem s termálními prameny je Héviz se světoznámým termálním jezerem, které je propojené s dalšími termálními bazény v revmatologickém a rehabilitačním centru. Dále to jsou lázně na úpatí Bukových hor historický Eger a Miskolc-Tapolca se svými vyjímečnými podzemními termálními jezery. Velmi známé jsou termální lázně Bükfürdo, které jsou v klidném prostředí a nabízí svým hostům wellness a sportovní programy. Několik termálních středisek je i v oblasti Balatonu, na jihu Maďarska jsou lázně Harkány.Největší množství termálních lázní a aquaparků je jižně od Slovenska v Maďarsku. Najdete zde moderní lázně s celoročním provozem i množství aquaparků využívající geotermální vodu z termálních vrtů.