Tatralandia aquapark Liptovský Mikuláš

Komplex aquapark Tatralandia je největším vodním zábavním areálem na Slovensku. Je to místo zábavy a relaxace pro celou rodinu - najdete zde termální bazény, tobogány a skluzavky, výborné a stylové ubytování, doplňkové služby ve formě saun a masáží, prostory pro sport, bowling a další nabídku zábavy a služeb.

Bazény

V aquaparku Tatralandia je celkem 14 bazénů. Jsou to bazény s léčivou geotermální vodou i bazény s čirou ohřívanou vodou. K termálním patří plavecký a relaxační. V relaxačním bazénu jsou bublinkovače, vodní masážní trysky nebo vodní lehátka. Najdete zde i krytý tropický komplex Ostrov pirátů z Karibiku, kde je pro děti postavený velký vodní Jumbo hrad se skluzavkami a s dalšími dětskými atrakcemi. Kromě této dětské části zde je i další relaxační bazén s čirou vyhřívanou vodou, v horní části je Hawai bar, odpočinková zona a dětský koutek.

Od roku 2013 je v provozu Tropical Paradise, které návštěvníkům nabízí 2 bazény se slanou vodou, 2 bazény s čirou vyhřívanou vodou a bazén pro šnorchlování a pozorování mořských ryb za mohutným sklem.

Ve venkovní části Aquaparku Tatralandia je po dobu letní sezony vystavěna Summer City se spoustou nafukovacích atrakcí - skákací hrady, skluzavky, šplhací věže, s dalšími bazény, najdete zde trampolíny, bludiště, paintball.

Tobogány a skluzavky

V aquaparku Tatralandia je celkem 27 tobogánů a skluzavek, z čehož 7 tobogánů je s celoročním provozem. Jsou určeny jak pro vyhledávače adrenalinu, tak pro nejmenší i malé děti. K nejpopulárnějším tobogánům patří Tornádo nebo v letním období raftovací U-rampa.

Ubytování

V aquaparku Tatralandia najdete stylové ubytování v Holiday Village Tatralandia a to jak v řadových apartmánech, tak v bungalovech a maxibungalovech. Vždy jsou uspořádány stylových osad - Romantická zahrada, Central Park, Dětský svět, Liptovská dědina, U vinaře, Skautský tábor a další. Vždy se jedná o ubytování s vlastním sociálním zařízením, k dispozici je kuchyňský kout, společenská místnost s TV, ložnice, venkovní terasa s posezením.

Další služby

Nabídka doprovodných služeb v aquaparku Tatralandia je velmi široká - můžete si objednat některou z masáží, relaxovat v saunách Kelského světa, hrát bowling, je zde 5D kino, golfový simulátor, tenisový kurt, hřiště, restaurace a rychlá občerstvení, půjčovna sportovních potřeb.